JAK ZAČÍT SPOLUPRACOVAT?

1 Zavolejte nám.
2 Napište nám.
3 Dohodněte si PŘEDEM schůzku.

Pokud máte naléhavé přání a nejsme dostupní, dejte nám prosím vědět tím, že nám pošlete e-mail na adresu: info@etvorba.cz. Odpovíme hned jak to bude možné!

JSME VÁM K DISPOZICI

Konzultace zdarma
Po-Pá: 7:00 - 16:00
Technická podpora 24/7:
podpora@etvorba.cz

FAQ – časté dotazy a tvorbě, cenách, poptávce, funkčnosti a možnostem.

Jak to, že máte tak nízké ceny a jsou konečné?

Protože používáme množství pokročilých nástrojů ke své práci, umíme dělat webové stránky rychle a kvalitně i v případě složitých postupů, a tím ušetřit čas. Sledujeme vývoj cen a umíme je upravit tak, aby byly pro zákazníka zajímavé.

Ceny nemusí být konečné. Vy si určujete rozsah projektu a návazně nabídnutou cenu. Každý projekt je individuální a to jaký bude závisí na rozsahu práce, kterou nám zadáte a rozsah potřebných služeb.

Před zahájením spolupráce se zeptáme na několik otázek, které nám pomohou upřesnit vaše představy nejen o grafickém zpracování webu, ale i o jeho funkčnosti. Následně obdržíte cenovou nabídku, po jejímž odsouhlasení je možné spolupráci navázat.
Pokud vás nabídka, kterou jsme zaslali na základě poptávky zaujala, kontaktujte nás. Naše podpora se vám ozve v nejbližším možném termínu a projedná další kroky.

Osobní schůzka není z naší strany vyžadována, záleží ale vždy na potřebách klienta. Nejvhodnějším způsobem komunikace je pro nás email. Váš požadavek je písemně zaznamenán a můžeme se kdykoliv k němu vrátit. Samozřejmě je možné vaši představu o tvorbě webu domluvit po telefonu.
Můžete nám také poslat několik odkazů na stránky, které se vám líbí a mohli by dotvořit vaši představu.

Ano, samozřejmě. Vybranou doménu vám zaregistrujeme u našeho spolehlivého poskytovatele Active24, s nímž mám ty nejlepší zkušenosti. Služba je zdarma, vy zaplatíte pouze doménu a náš webhosting dle dohodnutých parametrů.
Pro registraci domény a webhostingu budeme od vás potřebovat aktuální email, telefon a adresu, popř. IČO.

Ne. Vaše stránky fungují jako předplacený systém, který je předplacen na 12 měsíců dopředu. Služby si můžete zakoupit minimálně na jeden rok. Před koncem předplaceného období vám pošleme další fakturu, aby vaše stránky nadále fungovaly. Fakturou je pouze již vyčíslen provoz a registrace domény a hostingu na další platabní období.

Ne, po zaplacení registrace domény se stáváte jejím vlastníkem na dobu, za kterou provádíte včasnou úhradu. Provoz stránek však můžeme pozastavit. Poplatek za provoz domény a hostingu však již nelze vrátit.

Svoje stránky můžete provozovat i na doméně zakoupené u jiného registrátora, pokud nastavíte DNS záznamy na náš server. Výhodnější je však převedení stávající doménu zdarma pod naši administraci.

Ano, po zaplacení licenčního poplatku se stáváte vlastníkem i programových souborů. Více informací o licenci naleznete ve složce Podpora.

Rychlost tvorby webových stránek závisí na mnoha faktorech, zejména pak na rozsahu webu, rychlosti dodání podkladů, množství grafické práce a rychlosti vzájemné komunikace.
Standardní webové stránky v rozsahu do 5-ti menu s nenáročnou grafikou mohou být hotové i do 10-ti pracovních dnů od zadání.

Ano, vaše webové stránky je možné rozšířit i o další funkce, pokud to vyžadujete. Porostou s vaší potřebou.
Ano, můžete některé stránky ovládat sám (dle objednaného rozsahu). Mnohé stránky jsou postavené na jádru s administračním prostředím, které je velice jednoduché na ovládání.

Ano, budou. Všechny naše nově vytvořené webové stránky mají již responzivní design v základní nabídce,
tj. přizpůsobují se jednotlivým prohlížečům a velikosti obrazovky (notebooky, klasické PC monitory, tablety, mobilní telefony).

FAQ – časté speciální dotazy.

Naše podpora je k zastižení na uvedených kontaktech v pracovní dny od 8.30 do 16.30 hod. Čas je pouze orientační, berte prosím na vědomí, že v případě pracovního vytížení se může mírně lišit.
Napište nám své požadavky, co nejvíce je popište, tak abychom mohli kvalifikovaně odpovědět co možná nejpřesněji. V případě, že nemůžeme vzít telefon, ozveme se vám v nejbližším možném čase.

Snažíme se opravdu věnovat každému projektu a předáme vám spoustu cenných rad. Objednat si můžete i speciální podporu a servisní službu „Maintenance“ = garance funkčnosti a technické podpory.
Podpora je samozřejmě možná i po dokončení webu. Pro jednoduché a nenáročné úpravy je podpora poskytována zdarma. Náročnější úkony jsou účtovány dle hodinové sazby, která nyní činí 650,- Kč/hodinu.

Zobrazování webových stránek na konkrétní klíčová slova je závislé na mnoha faktorech. Vaše stránky jsou hodnoceny roboty, kteří přicházejí z vyhledávačů a je třeba jim zajistit potřebnou důvěryhodnost.
Z tohoto důvodu všem zákazníkům doporučujeme investovat čas do vyplňování SEO parametrů v administraci stránek a alespoň do jednorázové naší SEO optimalizace, která jim pomůže nový web zviditelnit.
Máme nástroje jak zvýšit hledanost vašeho webu a tím rychlý postup na přední stránky vyhledávačů.

Výsledky pozic vašeho webu závisí na mnoha faktorech, zejména pak na stáří webu a konkurenci klíčových slov.
První zvýšení pozic na určitá klíčová slova jsou však u většiny webových stránek viditelné již po několika měsících optimalizace a navýšení návštěvnosti.

Neplatíte vysoké částky za designovou tvorbu stránek, ale náš webhosting obsahuje i cenu za použití, garanci dostupnosti, udržování publikačního systému, jeho modulů a za prostor na serveru.
Stručně řečeno: Váš je web a jeho obsah, náš je prostor, systém pro jeho správu. V případě zájmu provozovat stránky na vlastním serveru je nutné uhradit náš licenční poplatek.

Všeobecnou smlouvu o dílo a další dokumenty k provozu internetové prezentace naleznete v naší sekci PODPORA. Aktuální znění nalezne každý zákazník ve svém administračním prostředí. Ke smlouvě přistupuje každý účastník odsouhlasením kalkulace a zahájením provozu na své webové stránce.

Převážně ano. Jestliže jste se i přes naši výzvu nezaplatili za poskytované služby. Odpojení stránek je opravdu poslední z možností, ke které se musíme uchýlit. Kontaktujte nás proto včas a pokuste se upravit možnosti platby, případně nastavit splátkový kalendář. Odpojení služeb a jejich opětovné zapojení vás bude stát i nějaké poplatky, takže stojí za to, se této situaci vyhnout.

TOP