JAK ZAČÍT SPOLUPRACOVAT?

1 Zavolejte nám.
2 Napište nám.
3 Dohodněte si PŘEDEM schůzku.

Pokud máte naléhavé přání a nejsme dostupní, dejte nám prosím vědět tím, že nám pošlete e-mail na adresu: info@etvorba.cz. Odpovíme hned jak to bude možné!

JSME VÁM K DISPOZICI

Konzultace zdarma
Po-Pá: 7:00 - 16:00
Technická podpora 24/7:
podpora@etvorba.cz

FAQ – časté dotazy a tvorbě, cenách, poptávce, funkčnosti a možnostem.

Jak to, že máte tak nízké ceny a jsou konečné?

Protože používáme množství pokročilých nástrojů ke své práci, umíme dělat webové stránky rychle a kvalitně i v případě složitých postupů, a tím ušetřit čas. Sledujeme vývoj cen a umíme je upravit tak, aby byly pro zákazníka zajímavé.

Ceny nemusí být konečné. Vy si určujete rozsah projektu a návazně nabídnutou cenu. Každý projekt je individuální a to jaký bude závisí na rozsahu práce, kterou nám zadáte a rozsah potřebných služeb.

Před zahájením spolupráce se zeptáme na několik otázek, které nám pomohou upřesnit vaše představy nejen o grafickém zpracování webu, ale i o jeho funkčnosti. Následně obdržíte cenovou nabídku, po jejímž odsouhlasení je možné spolupráci navázat.
Pokud vás nabídka, kterou jsme zaslali na základě poptávky zaujala, kontaktujte nás. Naše podpora se vám ozve v nejbližším možném termínu a projedná další kroky.

Osobní schůzka není z naší strany vyžadována, záleží ale vždy na potřebách klienta. Nejvhodnějším způsobem komunikace je pro nás email. Váš požadavek je písemně zaznamenán a můžeme se kdykoliv k němu vrátit. Samozřejmě je možné vaši představu o tvorbě webu domluvit po telefonu.
Můžete nám také poslat několik odkazů na stránky, které se vám líbí a mohli by dotvořit vaši představu.

Ano, samozřejmě. Vybranou doménu vám zaregistrujeme u našeho spolehlivého poskytovatele Active24, s nímž mám ty nejlepší zkušenosti. Služba je zdarma, vy zaplatíte pouze doménu a náš webhosting dle dohodnutých parametrů.
Pro registraci domény a webhostingu budeme od vás potřebovat aktuální email, telefon a adresu, popř. IČO.

Rychlost tvorby webových stránek závisí na mnoha faktorech, zejména pak na rozsahu webu, rychlosti dodání podkladů, množství grafické práce a rychlosti vzájemné komunikace.
Standardní webové stránky v rozsahu do 5-ti menu s nenáročnou grafikou mohou být hotové i do 10-ti pracovních dnů od zadání.

Ano, vaše webové stránky je možné rozšířit i o další funkce, pokud to vyžadujete. Porostou s vaší potřebou.
Ano, můžete některé stránky ovládat sám (dle objednaného rozsahu). Mnohé stránky jsou postavené na jádru s administračním prostředím, které je velice jednoduché na ovládání.

Ano, budou. Všechny naše nově vytvořené webové stránky mají již responzivní design v základní nabídce,
tj. přizpůsobují se jednotlivým prohlížečům a velikosti obrazovky (notebooky, klasické PC monitory, tablety, mobilní telefony).

FAQ – časté speciální dotazy.

Naše podpora je k zastižení na uvedených kontaktech v pracovní dny od 8.30 do 16.30 hod. Čas je pouze orientační, berte prosím na vědomí, že v případě pracovního vytížení se může mírně lišit.
Napište nám své požadavky, co nejvíce je popište, tak abychom mohli kvalifikovaně odpovědět co možná nejpřesněji. V případě, že nemůžeme vzít telefon, ozveme se vám v nejbližším možném čase.

Snažíme se opravdu věnovat každému projektu a předáme vám spoustu cenných rad. Objednat si můžete i speciální podporu a servisní službu „Maintenance“ = garance funkčnosti a technické podpory.
Podpora je samozřejmě možná i po dokončení webu. Pro jednoduché a nenáročné úpravy je podpora poskytována zdarma. Náročnější úkony jsou účtovány dle hodinové sazby, která nyní činí 650,- Kč/hodinu.

Zobrazování webových stránek na konkrétní klíčová slova je závislé na mnoha faktorech. Vaše stránky jsou hodnoceny roboty, kteří přicházejí z vyhledávačů a je třeba jim zajistit potřebnou důvěryhodnost.
Z tohoto důvodu všem zákazníkům doporučujeme investovat čas do vyplňování SEO parametrů v administraci stránek a alespoň do jednorázové naší SEO optimalizace, která jim pomůže nový web zviditelnit.
Máme nástroje jak zvýšit hledanost vašeho webu a tím rychlý postup na přední stránky vyhledávačů.

Výsledky pozic vašeho webu závisí na mnoha faktorech, zejména pak na stáří webu a konkurenci klíčových slov.
První zvýšení pozic na určitá klíčová slova jsou však u většiny webových stránek viditelné již po několika měsících optimalizace a navýšení návštěvnosti.

Neplatíte vysoké částky za designovou tvorbu stránek, ale náš webhosting obsahuje i cenu za použití, garanci dostupnosti, udržování publikačního systému, jeho modulů a za prostor na serveru.
Stručně řečeno: Váš je web a jeho obsah, náš je prostor, systém pro jeho správu. V případě zájmu provozovat stránky na vlastním serveru je nutné uhradit náš licenční poplatek.

TOP